EDU PAY

EDU PAY

 

EduPay: сервіс для безготівкових платежів в освітніх закладах. EduPay дозволяє контролювати бюджетні та позабюджетні фінансові витрати на освіту. 

EduPay користуються більше 200 закладів у 5 регіонах країни.

1. Сервіс надає можливість виводити в облікові записи батьків інформацію про бюджетні освітні витрати за конкретними відділами та закладами освіти.

2. EduPay надає інструмент для прозорого залучення додаткового фінансування закладами освіти через cервіс «Свідома благодійність». Це зменшить обіг готівки у закладах та надасть можливість батькам контролювати благодійну діяльність так званих «фондів».

3. Сервіс не є фінансовим агентом, тому всі фінансові дані щодо платіжних реквізитів карток вводяться виключно на стороні банків, що є найкращою гарантією безпеки платіжних даних. Для передачі всіх інших даних використовується шифрований потокол SSL.Гроші рухаються з рахунків батьків на рахунки навчальних закладів чи органів освіти. Обслуговуються платіжні картки будь-яких банків України. Батьки можуть внести благодійні внески через Приват 24 або термінали самообслуговування.

Більш детально ознайомитися з інформацією щодо можливості підключення до «Української освітньої платіжної платформи»  задля здійснення обслуговування і контролю освітніх платежів можна ознайомитися на сайті: www.edupay.com.ua 

* Реєстраційний рахунок для оплати благодійних внесків на платіжному сервісі EDUPAY для загальноосвітніх навчальних закладів – 31557304153153

* Реквізити УДКСУ у місті Кривому Розі – ЄДРПОУ 38032510, МФО 805012

Сплачуй через сервіс “Свідома благодійність” з нашого сайту!

Благодійні кошти надходять на рахунок відділу освіти, але з цільовим

призначенням на наш заклад. 

Для того, щоб здійснити процедуру оплати, перейдіть за індивідуальним посиланням: